Test na narkotyki multitest narkotest 9 substancji

123457

Test na narkotyki multitest narkotest 9 substancji

21,90 zł
Brutto

Niezwykle dokładny narkotest, szybki i bezpieczny multitest test na narkotyki 9 substancji - bardzo wysoka czułość. Test domowy narkotykowy sprawdza obecność 9 substancji najpopularniejszych narkotyków w moczu.

Wyrób medyczny do samokontroli -  przeznaczony przez wytwórcę do samodzielnego stosowania przez nieprofesjonalistę, w warunkach domowych, dla kierowców oraz w zakładach pracy.

WSKAZANIA DO WYKONANIA TESTU

 • Kontrola rodzicielska
 • Przesiewowe testy w miejscu pracy
 • Badania kierowców

Jednorazowy multitest na obecność narkotyków w moczu. Pozwala wykryć 9 najpopularniejszych substancji, wybranych na podstawie danych Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii. Charakteryzuje go bardzo wysoka czułość. Domowe testy diagnostyczne, to najlepszy wybór do samodzielnego stosowania. Jest to najlepszy test na narkotyki w pracy, szkole, domu.


Apteka to jedno z miejsc, gdzie możesz nabyć nasze domowe testy na obecność narkotyków. 

Test jest w stanie wykryć nawet niskie stężenie substancji. Wynik pojawia się w formie linii na pasku testowym, co pozwala na jego łatwą interpretację.

Narkotest wykrywa:

 1. Amfetamina
 2. Kokaina
 3. Marihuana
 4. Haszysz
 5. Morfina
 6. Heroina
 7. Kodeina
 8. MDMA (ecstasy)
 9. BZO Benzodiazepiny

Data ważności: 2026 r.

Średni czas utrzymywania się narkotyku w organizmie w jakim można wykryć jego obecność w moczu zależy od zażytej substancji oraz od innych czynników. Wynosi on od 4 dni, do ok 2 tygodni.

Testy na narkotyki (narkotesty) z moczu, mogą być wykorzystywane w warunkach domowych, placówkach medycznych, zakładach pracy, na komisariatach policji oraz przed zawodami sportowymi.

Zestaw zawiera instrukcję wykonania testu w języku polskim, oraz wzór interpretacji wyników.

Multitest na obecność narkotyków posiada wymaganą deklarację zgodności WE i został opatrzony znakiem CE.

123457

Zobacz także