DOSTAWA ZAMÓWIONEGO TOWARU

Czas dostawy wraz z czasem potrzebnym na wysyłkę zamówionego towaru składa się na czas realizacji zamówienia. Czas, jaki potrzebujemy na wysyłkę towaru z magazynu logistycznego lub sklepu jest określany indywidualnie na karcie każdego produktu i może wynosić on do 24 godzin następujących po sobie dni roboczych.
Swoje zamówienie możesz opłacić robiąc tradycyjny przelew. Pamiętaj, by w tytule podać swój indywidualny numer zamówienia.
Zamówienie można opłacić przez Przelewy24, zapłacić za pobraniem, lub podczas osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy.

 

WARUNKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Warunkiem realizacji prawa odstąpienia od umowy jest złożenie przez Klienta stosownego oświadczenia pisemnie albo w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź dołączenie oświadczenia pisemnego.

Regulamin stosuje się również do osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o CEIDG.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy, numer rachunku bankowego na jaki mają zostać zwrócone klientowi pieniądze oraz zwracany towar prosimy wysłać na adres:

Hypermed

ul. Korczaka 41

43-300 Bielsko-Biała

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt: pisząc na adres e-mail: biuro@hypermed.pl

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

2. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

3. zawartej w drodze aukcji publicznej;

4. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.