TEST NA ALERGIĘ NA KOTA NA PSA ALERGIA KOT PIES

AL001

TEST NA ALERGIĘ NA KOTA NA PSA ALERGIA KOT PIES

39,90 zł
Brutto

TEST NA ALERGIĘ NA KOTA NA PSA ALERGIA KOT PIES

Test alergia pies i kot 15 minut domowy test

TEST ALERGIA PIES KOT to domowy test do wykrywania swoistych przeciwciał klasy IgE swoistych wobec alergenów sierści psa i kota.

Zastosowanie:

Alergia jest chorobą występującą w 20-25% przypadków w formie nadwrażliwości typu natychmiastowego z objawami w postaci nieżytu nosa, pokrzywki, atopowego zapalenia skóry, dolegliwości żołądkowo -jelitowych, duszności i rzadziej wstrząsu anafilaktycznego.

Charakterystyka produktu:

TEST ALERGIA pies kot jest szybkim testem przeznaczonym do jakościowego wykrywania we krwi przeciwciał klasy IgE (sIgE) swoistych wobec alergenów sierści psa i kota. Po uwzględnieniu objawów klinicznych test może służyć do oceny, czy występujące symptomy alergii są spowodowane nadwrażliwością typu 1.

Uzyskany w badaniu wynik testu jest poddany wizualnej interpretacji na podstawie zmiany barwy w polach testowych kasety, które zawierają immobilizowaną streptawidynę. Membrana kasety testowej zawiera przeciwciała sprzężone ze złotem koloidalnym skierowane przeciwko przeciwciałom klasy IgE osoby badanej. Ponadto w studzienkach S kasety testowej zaadsorbowane są biotynylowane alergeny kota i psa.

Wskazania do wykonania testu:

TEST ALERGIA pies kot jest przeznaczony dla osób z podejrzeniem alergii (świąt luz zaczerwienienie skóry, powtarzające się łzawienie oczu i kichanie), zwłaszcza jeśli atopia dotyka najbliżej rodziny. U ponad 20% pacjentów z rozpoznaną alergią występują objawy kliniczne; osoby te narażone są na częste ataki astmy lub inne powikłania.

Opakowanie:

  • 1x kasetka testowa,
  • 1x pipeta plastikowa,
  • 1x fiolka z zakraplaczem zawierająca bufor o objętości wymaganej do wykonania 1 testu,
  • 1x sterylny nakłuwacz do pobieranie próbki krwi
  • 1x instrukcja użycia

Producent: Microtrace Diagnostici SrlPodmiot odpowiedzialny: DIATHER

Jednostka notyfikowana: Test CE 1434, Nakłuwacz CE 0344

Ten produkt posiada oznaczenie CE. Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Ten produkt posiada oznaczenie CE o numerze jednostki notyfikowanej CE 1434, CE 0344.

Ten produkt posiada deklarację zgodności UE - spełnia wymogi Unii Europejskiej.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Do produktu dołączona jest etykieta i instrukcja obsługi w języku polskim.

AL001