Mata dla psa - niezbędny gadżet w każdym samochodzie

Comment: 0 Hit: 373

Twój pupil uwielbia jazdę samochodem? Wypad na zakupy czy dłuższa podróż na rodzinne święta to dla niego sama przyjemność? Świetnie! Dzięki temu możecie cieszyć się swoim towarzystwem jeszcze dłużej. Możecie nawet razem pojechać na wakacje. Lubiący jazdę samochodem czworonożny przyjaciel na pewno świetnie to zniesie. Tylko jak zniesie to Twoja kanapa samochodowa? Na szczęście nie musisz się już o to martwić, gdyż z pomocą przychodzi mata do samochodu.

Mata dla psa - w trosce o czystą kanapę

Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie samochodu podczas przebywania w nim czworonoga. Taką funkcję spełnia właśnie mata dla psa. Dzięki niej możemy utrzymać tapicerkę w czystości i jednocześnie ochronić ją przed pazurami zwierząt. Tego typu akcesoria posiadają zazwyczaj boczne klapy zapinane na zamek, dzięki czemu nie tylko chronią całą przestrzeń w aucie, ale też pozwalają na wchodzenie i wychodzenie zwierzęcia z auta, bez ryzyka zabrudzenia pojazdu i jego wnętrza.

Pokrowiec do auta - atuty

Kiedy zaczniemy regularnie używać pokrowca do auta, z pewnością zostanie z nami już na zawsze. Brak konieczności czyszczenie wnętrza pojazdu po każdej podróży wspólnie z naszym czworonogiem to zdecydowanie najważniejszy atut tego produktu. Innymi plusami, które zauważamy już przy pierwszym kontakcie z matą na siedzenie są:

  • Uniwersalność pokrowca. Pasuje do każdego auta.
  • Łatwy montaż i demontaż. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba matę można szybko i wygodnie zdjąć.
  • Bezpieczeństwo. Szczeliny na pasy umożliwiające przypięcie zwierzęcia, a także siatka, która trzyma pupila w bezpiecznym miejscu.
  • Specjalny materiał. Jest on wodoodporny, antypoślizgowy, bardzo łatwy w czyszczeniu, można go prać w pralce.

Mata na siedzenie - na co zwrócić uwagę podczas wyboru

Szukając maty dla psa, napotkamy ogromny wybór tego rodzajów akcesoriów. Na co musimy zwrócić uwagę? Czy każda mata będzie odpowiednia? Czym powinniśmy się kierować przy jej wyborze? Już odpowiadamy! Istotną kwestą jest rozmiar maty, dlatego jej wielkość powinniśmy dobrać do naszego czworonoga. W przypadku większych zwierząt zabezpieczyć należy cały tył samochodu.

Ważna jest także wodoodporność produktu. Mata wodoodporna do auta posiada najskuteczniejszą ochronę, ponieważ nie przepuszcza wody i nie tylko chroni tapicerkę samochodu przed zabrudzeniem i wilgocią, ale znacznie ułatwia czyszczenie powierzchni maty. Kolejną niezwykle ważną sprawą, której nie powinniśmy bagatelizować, jest jakość produktu.

Wybieramy zawsze wśród sprawdzonych marek, czy modeli. Tylko wtedy dostaniemy pewność, że pokrowiec będzie trwały i bezpieczny dla nas i naszego pupila. Najtańsze modele mogą nie spełniać swojej funkcji we właściwy sposób lub zużyć się po kilku praniach.

Ze względu na najwyższą jakość i wytrzymałość świetnie sprawdzą się tutaj maty firmy Hypermed, która w swojej ofercie posiada wysokiej jakości akcesoria i gadżety. Taki właśnie pokrowiec do auta od Hypermed będzie wygodny oraz niezawodny, gdyż łączy wszystkie najlepsze cechy maty do samochodu, aby skutecznie utrzymać czystość.

Comments

Leave your comment