Kiedy zastosować poduszkę masującą?

Comment: 0 Hit: 875

Poduszka masująca Shiatsu to ciekawe rozwiązanie, które może zastąpić kosztowny masaż w gabinecie. Możemy w dowolnej chwili skorzystać z masażera, który złagodzi ból i da nam komfort. Podczas wyboru masażerów Shiatsu, spotykamy kilka rodzajów produktu - od mat, po poduszki masujące i fotele. Sporym uznaniem cieszą się przede wszystkim poduszki masujące, które mają atrakcyjną cenę, uniwersalne zastosowanie i kompaktowe rozmiary. Czym cechuje się masażer? Dlaczego warto go wybrać? Kiedy zastosować poduszkę masującą?

Poduszka masująca Shiatsu

Hypermed oferuje nowoczesną poduszkę masującą, która jest chętnie wykorzystywana przez wiele osób. Masaż za pomocą poduszki oddziaływać może na wiele części ciała. Najpopularniejszy model przybiera formę wygodnego zagłówka z podgrzewanymi głowicami. Głowice poruszają się synchronicznie i przeciwstawnie, masując daną część ciała naciskiem podobnym do tradycyjnego masażu Shiatsu. Co ciekawe, użytkownik może zmieniać intensywność masażu, jak i włączać oraz wyłączać funkcję grzania. Emitowanie ciepło ma za zadanie ogrzewać i rozluźniać mięśnie. Poduszka masująca może z powodzeniem ukoić ból i zrelaksować całe ciało. Systematyczne masaże wpłyną na zniwelowanie stresu i ułatwią zasypianie. 

Jak działa poduszka Shiatsu?

Poszukując poduszki masującej, warto postawić na ofertę Hypermed. Masaż Shiatsu jest przeznaczony głównie dla osób, które żyją w stanie napięcia nerwowego. Rozgrzewający produkt pomaga rozluźnić mięśnie kręgosłupa i innych części ciała. Przywraca im komfort i ruchomość, a użytkownik może na nowo cieszyć się relaksem i uczuciem lekkości. Masaż tego typu wspiera organizm w walce ze stanem chronicznego zmęczenia i łagodzi problemy z zasypianiem. Kto jeszcze może wykorzystać poduszkę masującą? Jest ona przeznaczona także dla osób, które cierpią na astmę, nerwobóle i dla kobiet z bolesnymi miesiączkami. 

 

Najważniejsze zalety poduszki Shiatsu to:

  • rozluźnienie mięśni,
  • złagodzenie bólu,
  • zwalczanie objawów rwy kulszowej,
  • zredukowanie zmęczenia,
  • ułatwianie zasypiania,
  • ukojenie nerwów,
  • przyspieszenie regeneracji mięśni,
  • pomoc w walce z cellulitem.

 

 

Użytkowanie poduszki masującej

Poduszka od Hypermed jest wykorzystywana na wiele sposobów. Masaż jest przeprowadzany zgodnie z potrzebami użytkownika. Możemy korzystać z poduszki z celu przeprowadzenia masażu pleców, kręgosłupa, rąk, brzucha, karku, ud, łydek, stóp, czy też lędźwi. Produkt z powodzeniem podłożymy pod kark lub przypniemy do oparcia fotela. Ponadto, możemy podłożyć masażer pod odcinek krzyżowy kręgosłupa w leżącej pozycji lub w siedzącej. Na poduszce położymy łydki lub dłonie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. 

Spięte i zmęczone mięsnie to zmora wielu osób. Z pomocą przychodzi poduszka masująca od Hypermed, która działa sprawnie i komfortowo. Użytkowanie poduszki ma liczne zalety, które wiążą się głównie ze zredukowaniem bólu i relaksem po całym dniu pracy. Nic dziwnego, że tak wiele osób coraz częściej sięga po nowoczesną i łatwą w użytkowaniu poduszkę Shiatsu. 

Doskonały dla wszystkich, którzy cenią sobie głębokie rozluźnienie, relaks i odpoczynek po ciężkiej pracy lub wysiłku fizycznym.

Comments

Leave your comment